Fetişizm'in ateşi BDSM'in tutkusu
Gallery
trample_business_119 fetish_on_boat_027 t-13 high_heels_nylons_041 high_heels_nylons_044 mistress_tugce_red_toe_nails_104 snow_151 yellow_nails_105 724-foot-fetish-170 015
Interview

Old Guest Book

This old guestbook is closed. You can read the posts until August of 2014 of my fans. Please use the new guestbook if you want to write me some nice words. Kisses.


 Name *
 Email *
 Website
 Text *
* Required

(207)
(97) cenk
Sat, 12 May 2012 14:45:15
email

selam tuğçe hn
sizin profesyonelliğinizi çok beğendim
köleniz olmak istiyorum
bilgilendirirseniz sevinirim...


(96) can
Fri, 11 May 2012 20:51:43
email

Tuğçe hanım merhaba ayaklarınızı çok beğendim çok zarif ve seksiler.sizle nasıl irtibat kurabilirim?

(95) ogulcan
Thu, 10 May 2012 08:37:51
email

tuğce hanım ben bir ayak fetişisti olaraka sizinle görüşmek istiyorum herşeyi verebilirim bana ulaşırmısınız...

(94) Vernon
Wed, 9 May 2012 04:48:15
email

Thanks a ton! This is an great web page.

(93) Katie
Sat, 14 April 2012 09:52:05
email

Thanks for sharing your awesome websites.

(92) Omar
Wed, 11 April 2012 21:07:05

Mistress I want to be your slave for my whole life I live to serve you mistress please accept me as your dog !!

(91) tutkulu şair
Tue, 27 March 2012 16:45:38
email

selamlar tuğçe hanım, faneti sitesi açıkken sizinle şiirlerimi paylaşırdım bilmem hatırlar mısınız, özelden gönderiyodum beğeninizi kazandığımı söylemiştiniz, site kapanınca irtibatımız koptu maalesef ama sonunda sizle iletişim kurmanın yolunu buldum nihayet, mail adresimi yolladım ve yeni şiirlerimle sizin yanıtınızı bekliyor olucam..

(90) Stacie
Sun, 18 March 2012 14:50:48
email

Thank you! This is an amazing internet site!



(89) abc
Mon, 12 March 2012 14:33:55

I like you Mistress Tugce '--))

(88) Kelly
Mon, 5 March 2012 10:31:23
email

Keep up the good work.